GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
najlepszy sort gości - Gościniec Szuwary w Krutyni na Mazurach
20549
post-template-default,single,single-post,postid-20549,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

najlepszy sort gości

najlepszy sort gości

Sierpień wygrywa z lipcem pod każdym względem, a już na pewno pogody. Wreszcie przygrzało!

A do tego jak  wiele się u nas działo! Przede wszystkim pojawiła się jak zawsze w sierpniu nasza stała ekipa szuwarowa, wierna Szuwarom już od 6 lat! Czyli od samego początku, to się nazywa najlepszy sort gości! Udało się nam wspólnie pogotować, podyskutować na wszelakie tematy od fizyki kwantowej aż po obecną sytuację polityczną:-) pozwiedzać, popływać a także wspólnie wybrać na koncert Magdy Umer w Praniu.

Pięknie z Wami Asiu, Przemku, Tosiu, Mario, Agnieszko, Nadiu i Łukaszu było!

Mocno kulinarne są zawsze te nasze spotkania, a więc było ognisko z kiełbaskami na początek, potem wieczór meksykański z tortillą, potem hiszpańska zupa, potem beza w Przechowalni Marzeń, rybka w Rososze, a na koniec hit hitów: knedle w Oberży pod psem. Sezon bez tych ludzi, bez tych smaków i bez tych przegadanych wspólnie godzin byłby stracony!

A ja w międzyczasie uzbierałam grzybki do suszenia a także zajęłam się wraz z Eweliną przerobem ogórków oraz wszelakich konfitur. Jak to latem. Bo nie chcę jeszcze przyznać, że to już raczej jego schyłek …..

Więc korzystajmy ile się jeszcze da z tych wakacji i tego lata!

Ahoj przygodo!

Kasia Puszczyńska
szuwary.krutyn@gmail.com

Politolog z wykształcenia, globtroter z umiłowania, mama Kuby i Antosia, główna pomysłodawczyni tego co widać w Gościńcu Szuwary w Krutyni na Mazurach.

No Comments

Post A Comment