GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
Jesień - Gościniec Szuwary w Krutyni na Mazurach
21688
post-template-default,single,single-post,postid-21688,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Jesień

Jesień

W tym roku to październik okazał się ciepłym i słonecznym miesiącem. Maćkowi udało się pomalować wszystkie budynki a teraz przed nim wymiana wszystkich tarasów. Potem będzie musiał zrobić nowe okiennice, potem nowe skrzynie na tarasy, nowy zestaw stołu i sof na taras przyświetlicowy i tak dalej. Jest co robić… jak zawsze przy perfekcyjnym Maćku. Mój zaś wkład w upgrejdowanie naszego Gościńca polegał na zakupie nowych łóżek wraz z materacami do pokoi dwuosobowych. Teraz są wszystkie ujednolicone, mają opcje łączenia w jedno duże łóżko i są na kółeczkach co umożliwia łatwiejsze ich przesuwanie. Apartamenty dostały nowe większe sofy wygodne dla dwójki dzieci. Widząc też piękną motylą dróżkę na nowej rabacie w ogrodzie postanowiłam zrobić zupełnie od nowa rabatkę kwiatową przy Świetlicy licząc na podobny efekt w przyszłym roku. Jak postanowiłam tak też zrobiłam, wszystkie byliny są wykopane, gleba użyźniona i czeka na wiosenne nasadzenia. Ale cebulki już tam są i to w dużych ilościach. Mam więc nadzieję, że goście i my też będziemy jeść śniadania w przyszłym sezonie letnim w scenerii kwiatowo-motylowej.

Po wykopaniu roślin jest tak: 

a liczę na efekt taki (zdjęcie poniżej jest z października równocześnie robione z górnym zdjęciem rabatki przy Werandzie) czyli jesienią motyla ścieżka zachwyca nie mniej niż latem! 

Pierwszy szron w tym roku     

A tu Maciek tworzy domek dla jeży, które lubią nasz ogród i wiem, że tu są :-

To co do zobaczenia zimą?

No chyba, że jeszcze jesienią:-))))

 

daria
puszko.daria@gmail.com
No Comments

Post A Comment