GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
 

a zima trzyma!

a zima trzyma!

Minął styczeń, minął luty a zima trzyma i coraz śmielej sobie hula. Zmroziło nas chwilami do -21 C co przy słoneczku jest nawet znośne ale przy wietrze już nie bardzo.  W marcu zawsze przebieramy nogami w oczekiwaniu na wiosnę a jej w ogóle nie widać… Podobno jest na Biegunie Północnym, gdzie obecnie temperatury są wyższe niż u nas… Ale się porobiło! Jednak ptaszki już śpiewają inaczej, tak wiosennie, znam ten inny ton ich zaśpiewu i bardzo mnie on cieszy bo wiem, że już bardzo niedługo zielone ruszy znowu w górę!

Nawet moje zdjęcia na Instagramie (https://www.instagram.com/kasiapuszczynska/) jak się dobrze przyjrzeć to w przeważającej ilości zdjęcia zieleni, kwiatów i natury. To wiele mówi o tym co najbardziej lubię. Świadomość, że przede mną najlepsza część roku daję mi energię i radość. Po prostu odliczam dni i godziny do ciepłych dni.

Co się działo u nas w styczniu i lutym?

Wróciliśmy z ferii – niepołamani w tym roku, hurra! Potem lepiliśmy faworki z 4to-klasistami, potem odwiedziła nas nasza ulubione ekipa berlińsko-warszawska, następnie pojechaliśmy na balet do Olsztyna a odważni pobiegli na biegówkach na zamarznięte Mokre (i to nie byłam ja..)

A w międzyczasie u Maćka pracusia w pracowni powstawały budki dla ptaków, drewniane skrzynki na kółkach do pokoi, odrestaurowana komoda dla mnie, półka na książki dla Antosia plus ławki na szykujące się u nas wiosną wesele.

Aby do wiosny, hej!

 

Kasia Puszczyńska
szuwary.krutyn@gmail.com

Politolog z wykształcenia, globtroter z umiłowania, mama Kuby i Antosia, główna pomysłodawczyni tego co widać w Gościńcu Szuwary w Krutyni na Mazurach.

No Comments

Post A Comment