GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
Scandi style - Gościniec Szuwary w Krutyni na Mazurach
18844
post-template-default,single,single-post,postid-18844,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Scandi style

las brzozowy zima

Scandi style

Dzisiaj Dziadek Mróz napracował się i zabielił każdą gałązkę na biało. Bajka! Pobielony las układa się warstwami od traw potem krzaczków, przez mniejsze drzewka aż po wysokie sosny. Każda warstwa ma trochę inny odcień. Styl skandynawski w najczystszej formie. Sami nabraliśmy ochoty na pobielenie czegoś w domu i tak z małego projektu poprawy paru detali zrobił się remont na całego… Najpierw było w planie poprawienie pólek w garderobie, potem paru elementów muru pruskiego a teraz już cala góra naszego domu to jeden wielki plac budowy, z tynkowaniem i malowaniem…. Kurz panoszy się wszędzie, nawet nie próbuję sprzątać, bo za chwilę jest tak samo. Ale wiem, ze warto przeczekać ten ”sajgon” bo efekt będzie wart tego całego zamieszania. A tak wygląda krutyńska bajka wokół nas:

 

scandi
droga

 

galezie

rzeka

brzozki

Miłego dnia!

Tags:
, ,
Kasia Puszczyńska
szuwary.krutyn@gmail.com

Politolog z wykształcenia, globtroter z umiłowania, mama Kuby i Antosia, główna pomysłodawczyni tego co widać w Gościńcu Szuwary w Krutyni na Mazurach.

No Comments

Post A Comment