GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
 

Uro-ruro-dziny :-)

Uro-ruro-dziny :-)

Marzec i kwiecień to miesiące obfitujące w urodziny, nie tylko u nas ale jak widzę są one chyba najbardziej popularnym czasem na pojawianie się na tym ”padole łez”. Słowem latem najwyraźniej sprzyja dobrej zabawie:-)  Antoś, ja i Kuba jesteśmy tego dowodami:-) A potem jest co roku impreza, tak chętnie obchodzona przez młodszych i mniej chętnie przez tych starszych…

No ale nie mamy na to wpływu… czy się to podoba czy nie. Ważne, że duchem młodzi jesteśmy. A lustra omijamy … i cieszymy się małymi rzeczami, jak głosi nasze świetlicowe hasło:

Tak się fajnie złożyło, że w czasie naszych urodzin gościliśmy Renatę Turlejską, która para się fotografią i sprezentowała nam sesję urodzinową. Mamy fajne zdjęcia, za które baaaardzo pięknie dziękujemy.

Przy okazji możecie i Wy u nas urządzić kameralne przyjęcie, jak widzicie jest kolorowo i wesoło. Lubię bawić się w aranżację przyjęć. Będę znowu miała taką okazję w maju kiedy to odbędzie się u nas pierwszy ślub. Tadam! Ależ to będzie wyzwanie, to lubię!

Igusia jak zwykle załapała się na sesję szuwarową, ona jest do tego wprost stworzona i wie o tym doskonale. Antek twierdzi, że nadaję się nawet na kartki urodzinowe – taka jest fotogeniczna nasza psinka.

No i coś w tym jest skoro co druga reklama w TV zawiera w tle beagla.

Machamy do Was więc wszystkimi naszymi łapkami i ogonami! pa pa – merdu merdu do następnego wpisu.

Kasia Puszczyńska
szuwary.krutyn@gmail.com

Politolog z wykształcenia, globtroter z umiłowania, mama Kuby i Antosia, główna pomysłodawczyni tego co widać w Gościńcu Szuwary w Krutyni na Mazurach.

1Comment
  • Shesha
    Posted at 19:14h, 25 marca Odpowiedz

    Śliczna psinka, piękne, zachęcające do odwiedzenia tego uroczego miejsca fotki, ciekawe posty. Parę lat temu spędzałam wakacje na Mazurach z moimi Chłopakami, zauroczyliśmy się pięknym krajobrazem, życzliwością mieszkańców, pysznym jedzonkiem i niepowtarzalnym klimatem Mazur. Z pewnością wrócimy, a Gościniec Szuwary wydaje się być idealnym miejscem na wypoczynek:) PS. Niedawno miałam urodziny, tak pięknie i kolorowo chciałabym je celebrować (pomimo, iż nie jestem już najmłodsza;) Pozdrawiam.

Post A Comment