GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
Atrakcje Gościńca Szuwary w Krutyni
16400
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16400,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Wolny czas

w Szuwarach

WYPRAWY NA POZIOMKI, GRZYBOBRANIE,
LAS I RZEKA KRUTYŃ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI,
A PRZY DOMU OGROMNY OGRÓD
PEŁEN ZACISZNYCH ZAKĄTKÓW
I MIEJSC DLA ZABAWY I ODPOCZYNKU

W Gościńcu Szuwary zarówno latem jak i zimą można spędzić czas beztrosko z rodziną i przyjaciółmi. Wygodne pokoje i apartamenty, ogromny ogród pełen zakątków do zabawy i odpoczynku, przeszklona weranda z kominkiem, Świetlica idealna na wieczorne granie lub rozmowy do rana, malownicze leśne trasy spacerowe i biegowe, a także bliskość rzeki Krutyń to gwarancja udanego wypoczynku. Dla dzieci w Szuwarach jest duży drewniany plac zabaw z MEGA-trampoliną oraz specjalny kącik w Świetlicy ze ścianą tablicową, gdzie mogą kreatywnie spędzać czas.

Leżaki ikona

Hamaki
Leżaki
Relaks w ogrodzie

Ognisko ikona

Ognisko
Grillowanie

puzzle ikona

Gry planszowe
Puzzle
Książki

badminton ikona

Badminton
Dart
Piłka nożna

grzybobranie ikona

Leśne spacery
na poziomki
Grzybobranie

– Jaki mamy dzień? – zapytał Puchatek
– Jest Dzisiaj – pisnął Prosiaczek
– To mój ulubiony dzień – odparł Puchatek

/ A. A. Milne /

Atrakcje dla dzieci

Dzieciom przygotowaliśmy plac zabaw w ogrodzie. Jest tam duża trampolina, huśtawki, piaskownica, domek do zabaw oraz duży teren zielony do szaleństw i zabawy. W szuwarowej Świetlicy jest kącik dziecięcy z tablicową ścianą, regałem wypełnionym grami, puzzlami, książkami, przyborami plastycznymi, kolorowankami i zabawkami oraz małe stoliki z krzesełkami. To tutaj dzieci spędzają czas na wspólnych kreatywnych zabawach.

Na każdą
porę roku

Każda pora roku w Gościńcu Szuwary ma swój urok: wiosną zapraszamy na Wielkanoc i majówkę, latem – na spływy kajakowe albo plenery malarskie, jesienią można zbierać grzyby lub podziwiać nostalgiczne mgły, słuchając porykiwań jeleni i klangoru odlatujących żurawi, a zimą urządza się tu kuligi, szalone bitwy na śnieżki i ogniska z grzańcem.