GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
Szuwarowi ludzie, czyli kto mieszka w Gościńcu Szuwary w Krutyni
16224
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16224,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Szuwarowi
ludzie

NASZE PASJE I MARZENIA
ZAMIŁOWANIE DO PODRÓŻY
PROSTEGO ŻYCIA NA WSI
ODKRYWANIA NOWYCH SMAKÓW
I ZAWIERANIA CIEKAWYCH ZNAJOMOŚCI

Kasia: politolog z wykształcenia, globtroter z umiłowania, mama Kuby i Antosia, główna pomysłodawczyni tego co widać w Szuwarach.

Maciek
: archeolog z wykształcenia, ogrodnik z zamiłowania, tato Kuby i Antosia, główny wykonawca tego co widać w Szuwarach.

Kuba i Antoni
: nasze ukochane chłopaki, robią za atrakcje szuwarowe, mają swoich wiernych fanów powracających tu rokrocznie dla nich :-))

Iga i Milky
: nasze psie asystentki, trzy ogony – maskotki szuwarowe, każdy z nich ma swój oddany fanklub 🙂

Życie w Szuwarach

Życie w Szuwarach toczy się zgodnie z rytmem natury, jesienią spowalniamy, zimą przysypiamy, a na wiosnę budzimy się do życia, aby latem na pełnych obrotach pracować i używać uroków życia wiejskiego. Jesień i zima to też czas na nasze podróże, bo wtedy nie musimy tu być cały czas, a wiosna i lato to czas bardzo intensywnej pracy w ogrodzie, któremu poświęcamy chyba tyle czasu co naszym Gościom 🙂

Szuwarowy Blog

Co lubimy? To długa lista, ale otwiera ją na pewno umiłowanie prostego życie na wsi, dlatego tu się w ogóle znaleźliśmy. W dalszej kolejności podróżowanie, ogrodnictwo, bieganie, gotowanie, czytanie i  last but not least: zawieranie ciekawych znajomości. Mamy to szczęście, że możemy się realizować w każdej z tych dziedzin i pomagają nam w tym właśnie nasze Szuwary.

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury Szuwarowego Bloga, swoistego dziennika z naszego życia na wsi krutyńskiej.

Kuchnia
pełna inspiracji

Bardzo czasochłonne ale i doceniane jest również przygotowanie własnych przetworów – dżemów, syropów, nalewek, powideł – które potem są podawane na śniadaniach w Werandzie. Nasze gotowanie to korzystanie maksymalnie z tego co daje nasz ogród i lokalne lasy, rzeka i pola. Sami bardzo lubimy poznawać nowe smaki i często szukamy inspiracji w okolicy.