GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
Apartamenty w Gościńcu Szuwary w Krutyni na Mazurach
16769
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16769,page-child,parent-pageid-15255,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Apartamenty

PRZESTRONNE APARTAMENTY
UTRZYMANE W SKANDYNAWSKIM STYLU,
W KOLORACH SZAROŚCI I BIELI
Z WIDOKIEM OD STRONY WSCHODNIEJ NA LAS
A OD ZACHODNIEJ NA  ŁĄKI I WIEŚ KRUTYŃ.

W Gościńcu Szuwary wynajmujemy cztery rodzinne apartamenty na piętrze w głównym budynku i przestronny apartament letni z przeszkloną ścianą otwierającą się na ogród. Wnętrza utrzymane w szarościach i bieli, minimalistyczny, skandynawski styl oraz subtelne dodatki tworzą klimat relaksu i wyciszenia. Na powierzchni ok. 30 m2 są łoża małżeńskie oraz rozkładane sofy, na których zmieści się dwójka dzieci. Komfortowe łazienki wyposażyliśmy w deszczownice, a w pokoju jest zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka oraz ręczniki.

 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
  apartament w kaczeńcach ikona

  Apartamenty: W Kaczeńcach i w Trzcinach

  Apartamenty położone są na piętrze w głównym budynku. Otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 30 m2, łazienka z deszczownicą, łóżko małżeńskie, 2 rozkładane sofy każda na jedną osobę, możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego, zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka, ręczniki, szafa, komoda, stół-skrzynia, lampki do czytania, w holu przy wejściu do apartamentu lodówka, widok ze strony wschodniej na las a od zachodniej na  łąki i wieś Krutyń.

  apartament we wrzosach ikona

  Apartament
  We Wrzosach

  Położony na parterze z oddzielnym wejściem od ogrodu, z własnym tarasem. Otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 30 m2, łazienka z deszczownicą, łóżko małżeńskie, rozkładana sofa i fotel każde na jedną osobę, możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego, mini lodówka, zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka, ręczniki, szafa, komoda, stół-skrzynia, lampki do czytania, widok ze strony wschodniej na las a od zachodniej na  łąki i wieś Krutyń.

  apartament w paprociach ikona

  Apartament
  W Paprociach

  Położony na piętrze z oddzielnym wejściem od ogrodu, z własnym tarasem. Otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 30 m2, łazienka z deszczownicą, łóżko małżeńskie, rozkładana sofa i fotel każde na jedną osobę, możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego, mini lodówka, zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka, ręczniki, szafa, komoda, stół-skrzynia, lampki do czytania, widok ze strony wschodniej na las a od zachodniej na  łąki i wieś Krutyń.

  apartament w koprach ikona

  apartament letni
  W Koprach

  Wynajmowany od maja do września. Położony na piętrze w budynku nad Świetlicą z własnym wejściem, tarasem na parterze i przeszkloną szczytową ścianą z widokiem na ogród. Powierzchnia wraz z łazienką ok. 30 m2. W pokoju znajduje się  łoże małżeńskie oraz łóżko dla dziecka, możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego, mini-lodówka, zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka, ręczniki, wbudowana szafa, półki, stolik z fotelami oraz lampki do czytania.

  Cennik

  Obowiązuje od 01.01.2020

  • Apartamenty w środku budynku

   Min. 2 doby. Apartament w Trzcinach, Apartament w Kaczeńcach

   270 zł/ doba/ 2 os.
   60 euro
  • Apartamenty od ogrodu

   Min. 2 doby. Apartament we Wrzosach, Apartament w Paprociach

   290 zł/ doba/ 2 os.
   70 euro
  • Apartament letni w Koprach

   Min. 2 doby

   290 zł/ doba/ 2 os.
   70 euro
  • Dziecko na rozkładanej sofie

   Dziecko do lat 6 jeśli śpi z rodzicami i nie potrzebuje pościeli gościmy bez opłat

   30 zł/ doba
   8 euro
  • Łóżeczko turystyczne dla dziecka

   Z materacem i pościelą

   10 zł/ doba
   3 euro
  • Śniadanie

   Śniadanie dla dziecka do lat 3 za darmo, do 16 lat - 30 zł

   45 zł/ od 16 lat i dorośli
   10 euro
  • Opłata klimatyczna

   Zgodnie ze stawką ustaloną przez Urząd Gminy Piecki

   2,26 zł/ osobodoba
  • Opłata za zwierzę

   Jako, że posiadamy własne psy: pobyty zwierząt uzgadniamy indywidualnie

   25 zł/ doba
   5 euro

  Zadzwoń do nas: +48 607 291 262

  Warunki rezerwacji

  Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w ciągu 3 dni roboczych od momentu dokonania wstępnej rezerwacji, w wysokości 50 % wartości sumy pobytu na konto mBank BRE SA – WBE/LODZ 70 1140 2004 0000 3002 3264 4485.

   

  Brak wpłaty zadatku w terminie 3 dni roboczych spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.

   

  Rezygnacja poniżej 21 dni przed rozpoczęciem pobytu oznacza, że zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostała kwota za pobyt musi zostać uregulowana w dniu przyjazdu/ zameldowania.

   

  Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

  Regulamin

  Mili Goście!

  Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, który ma ułatwić przyjmowanie rezerwacji oraz zapewnić Państwu spokojny i bezpieczny pobyt w naszym Gościńcu. Liczymy na współpracę przy jego przestrzeganiu :-))

   

  Szczegółowych informacji na temat dostępności pokoi i cen udzielamy telefonicznie pod numerem: 607 291 262 w godzinach od 9:00 do 20:00 lub mailowo.

   

  Rezerwacje przyjmowane są według kolejności potwierdzeń drogą e-mailową.

   

  Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w ciągu 3 dni roboczych od momentu dokonania wstępnej rezerwacji, w wysokości 50 % wartości sumy pobytu na podane konto.

   

  Brak wpłaty zadatku w terminie 3 dni roboczych spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.

   

  Rezygnacja poniżej 21 dni przed rozpoczęciem pobytu oznacza, że zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostała kwota za pobyt musi zostać uregulowana w dniu przyjazdu/ zameldowania.

   

  Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu znajdującego się na stronie www.szuwary.info.

   

  Ceny nie obejmują ofert specjalnych i zastrzegamy sobie prawo do zmian cennika w trakcie sezonu.

   

  W Gościńcu Szuwary są dostępne śniadania w cenie 20 zł za osobę dorosłą i 15 zł za dziecko. Nie ma możliwości samodzielnego przygotowywania posiłków. Wyjątek stanowi odgrzewanie posiłków dla niemowląt.

   

  Nie stawienie się Gościa do 6.00 rano dnia następnego jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu i możliwością wynajęcia pokoju innym Gościom, jeśli nie ustalono wcześniej inaczej.

   

  W przypadku potrzeby uzyskania faktury prosimy o uprzednią informację.

   

  Na wyposażeniu pokoi i apartamentów są ręczniki.

   

  W Werandzie – budynku naprzeciwko Szuwarów działa bezpłatna bezprzewodowa sieć internetowa i dostępna wyłącznie dla naszych Gości.

   

  Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 12.00 dnia następnego.

   

  Możliwe formy płatności to: gotówka lub przelew, nie obsługujemy płatności kartami płatniczymi.

   

  Za każdy „osobodzień” pobierana jest opłata miejscowa wg Uchwały Rady Gminy Piecki, w wysokości: 2,18 zl/doba. Opłata pobierana jest gotówką przy zameldowaniu.

   

  Dzieci do lat 6 i śpiące w pokoju z rodzicami lub we własnym łóżeczku oraz niewymagające naszej pościeli – gościmy bezpłatnie.

   

  Za dziecko powyżej 6 lat śpiące na sofie jest dopłata w wysokości 30 zl/dziennie, za dwoje dzieci -60 zl/dziennie.

   

  Opłata za zwierzęta domowe – 25 zł/zwierzę/doba.

   

  Bezpłatny parking przypada na jeden samochód i znajduje się bezpośrednio przy posesji. Parking nie jest zamykany ani monitorowany.

   

  Na terenie Gościńca obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu we wszystkich jego pomieszczeniach.

   

  Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane, na jego koszt i na wskazany adres. W przypadku braku dyspozycji przechowamy przedmioty przez trzy miesiące, a następnie przekażemy na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

   

  Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.

   

  Życzymy Państwu miłego pobytu!