GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram

Apartamenty

APARTAMENTY
UTRZYMANE W SKANDYNAWSKIM STYLU,
W KOLORACH SZAROŚCI I BIELI
Z WIDOKIEM OD STRONY WSCHODNIEJ NA LAS
A OD ZACHODNIEJ NA  ŁĄKI I WIEŚ KRUTYŃ.

W Szuwarach wynajmujemy 4 apartamenty przez cały sezon a latem dodatkowo 1 apartament “W Koprach” nad Werandą. Ma on przeszkloną ścianą otwierającą się od strony południowej na ogród oraz klimatyzację.  2 kolejne apartamenty  czyli ”W Trzcinach” oraz ”W Kaczeńcach” znajdują się na piętrze w budynku głównym. Każdy z tych pokoi ma otwartą powierzchnię ok 30 m2 gdzie jest duże łóżko małżeńskie oraz rozkładana sofa, na których zmieści się dwójka dzieci. Łazienki mają na wyposażeniu deszczownicę, zestaw ręczników wymienianych na życzenie oraz suszarkę do włosów. W pokojach jest lodówka, czajnik oraz zestaw do przygotowania kawy i herbaty. Kolejne dwa apartamenty czyli ”We Wrzosach” na parterze oraz  nad nim ”W Paprociach” mają własne wejście od strony ogrodu oraz dodatkowo własny taras. Wyposażenie jest podobne jak w pozostałych apartamentach. Nasze apartamenty są przewidziane jako pokoje rodzinne gdzie wygodnie może przebywać rodzina typu 2, 2+1 lub 2+2.

 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
  apartament w kaczeńcach ikona

  Apartamenty: W Kaczeńcach i w Trzcinach

  Apartamenty położone są na piętrze w głównym budynku. Otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 30 m2, łazienka z deszczownicą, łóżko małżeńskie, 2 rozkładane sofy każda na jedną osobę, możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego, zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka, ręczniki, szafa, komoda, stół-skrzynia, lampki do czytania, w holu przy wejściu do apartamentu lodówka, widok ze strony wschodniej na las a od zachodniej na  łąki i wieś Krutyń.

  apartament we wrzosach ikona

  Apartament
  We Wrzosach

  Położony na parterze z oddzielnym wejściem od ogrodu, z własnym tarasem. Otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 30 m2, łazienka z deszczownicą, łóżko małżeńskie, rozkładana sofa i fotel każde na jedną osobę, możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego, mini lodówka, zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka, ręczniki, szafa, komoda, stół-skrzynia, lampki do czytania, widok ze strony wschodniej na las a od zachodniej na  łąki i wieś Krutyń.

  apartament w paprociach ikona

  Apartament
  W Paprociach

  Położony na piętrze z oddzielnym wejściem od ogrodu, z własnym tarasem. Otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 30 m2, łazienka z deszczownicą, łóżko małżeńskie, rozkładana sofa i fotel każde na jedną osobę, możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego, mini lodówka, zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka, ręczniki, szafa, komoda, stół-skrzynia, lampki do czytania, widok ze strony wschodniej na las a od zachodniej na  łąki i wieś Krutyń.

  apartament w koprach ikona

  apartament letni
  W Koprach

  Wynajmowany od maja do września. Położony na piętrze w budynku nad Świetlicą z własnym wejściem, tarasem na parterze i przeszkloną szczytową ścianą z widokiem na ogród. Powierzchnia wraz z łazienką ok. 30 m2. W pokoju znajduje się  łoże małżeńskie oraz łóżko dla dziecka, możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego, mini-lodówka, zestaw do przygotowania ciepłych napojów, suszarka, ręczniki, wbudowana szafa, półki, stolik z fotelami oraz lampki do czytania.

  Cennik

  Obowiązuje od 01.01.2020

  • Apartamenty w środku budynku

   Min. 2 doby. Apartament w Trzcinach, Apartament w Kaczeńcach

   270 zł/ doba/ 2 os.
   60 euro
  • Apartamenty od ogrodu

   Min. 2 doby. Apartament we Wrzosach, Apartament w Paprociach

   290 zł/ doba/ 2 os.
   70 euro
  • Apartament letni w Koprach

   Min. 2 doby

   290 zł/ doba/ 2 os.
   70 euro
  • Dziecko na rozkładanej sofie

   Dziecko do lat 6 jeśli śpi z rodzicami i nie potrzebuje pościeli gościmy bez opłat

   30 zł/ doba
   8 euro
  • Łóżeczko turystyczne dla dziecka

   Z materacem i pościelą

   10 zł/ doba
   3 euro
  • Śniadanie

   Śniadanie dla dziecka do lat 3 za darmo, do 16 lat - 30 zł

   45 zł/ od 16 lat i dorośli
   10 euro
  • Opłata klimatyczna

   Zgodnie ze stawką ustaloną przez Urząd Gminy Piecki

   2,26 zł/ osobodoba
  • Opłata za zwierzę

   Jako, że posiadamy własne psy: pobyty zwierząt uzgadniamy indywidualnie

   25 zł/ doba
   5 euro

  Zadzwoń do nas: +48 607 291 262

  Warunki rezerwacji

  Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w ciągu 3 dni roboczych od momentu dokonania wstępnej rezerwacji, w wysokości 50 % wartości sumy pobytu na konto mBank BRE SA – WBE/LODZ 70 1140 2004 0000 3002 3264 4485.

   

  Brak wpłaty zadatku w terminie 3 dni roboczych spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.

   

  Rezygnacja poniżej 21 dni przed rozpoczęciem pobytu oznacza, że zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostała kwota za pobyt musi zostać uregulowana w dniu przyjazdu/ zameldowania.

   

  Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

  Regulamin

  Mili Goście!

  Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, który ma ułatwić przyjmowanie rezerwacji oraz zapewnić Państwu spokojny i bezpieczny pobyt w naszym Gościńcu. Liczymy na współpracę przy jego przestrzeganiu :-))

   

  Szczegółowych informacji na temat dostępności pokoi i cen udzielamy telefonicznie pod numerem: 607 291 262 w godzinach od 9:00 do 20:00 lub mailowo.

   

  Rezerwacje przyjmowane są według kolejności potwierdzeń drogą e-mailową.

   

  Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w ciągu 3 dni roboczych od momentu dokonania wstępnej rezerwacji, w wysokości 50 % wartości sumy pobytu na podane konto.

   

  Brak wpłaty zadatku w terminie 3 dni roboczych spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.

   

  Rezygnacja poniżej 21 dni przed rozpoczęciem pobytu oznacza, że zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostała kwota za pobyt musi zostać uregulowana w dniu przyjazdu/ zameldowania.

   

  Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu znajdującego się na stronie www.szuwary.info.

   

  Ceny nie obejmują ofert specjalnych i zastrzegamy sobie prawo do zmian cennika w trakcie sezonu.

   

  W Gościńcu Szuwary są dostępne śniadania w cenie 20 zł za osobę dorosłą i 15 zł za dziecko. Nie ma możliwości samodzielnego przygotowywania posiłków. Wyjątek stanowi odgrzewanie posiłków dla niemowląt.

   

  Nie stawienie się Gościa do 6.00 rano dnia następnego jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu i możliwością wynajęcia pokoju innym Gościom, jeśli nie ustalono wcześniej inaczej.

   

  W przypadku potrzeby uzyskania faktury prosimy o uprzednią informację.

   

  Na wyposażeniu pokoi i apartamentów są ręczniki.

   

  W Werandzie – budynku naprzeciwko Szuwarów działa bezpłatna bezprzewodowa sieć internetowa i dostępna wyłącznie dla naszych Gości.

   

  Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 12.00 dnia następnego.

   

  Możliwe formy płatności to: gotówka lub przelew, nie obsługujemy płatności kartami płatniczymi.

   

  Za każdy „osobodzień” pobierana jest opłata miejscowa wg Uchwały Rady Gminy Piecki, w wysokości: 2,18 zl/doba. Opłata pobierana jest gotówką przy zameldowaniu.

   

  Dzieci do lat 6 i śpiące w pokoju z rodzicami lub we własnym łóżeczku oraz niewymagające naszej pościeli – gościmy bezpłatnie.

   

  Za dziecko powyżej 6 lat śpiące na sofie jest dopłata w wysokości 30 zl/dziennie, za dwoje dzieci -60 zl/dziennie.

   

  Opłata za zwierzęta domowe – 25 zł/zwierzę/doba.

   

  Bezpłatny parking przypada na jeden samochód i znajduje się bezpośrednio przy posesji. Parking nie jest zamykany ani monitorowany.

   

  Na terenie Gościńca obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu we wszystkich jego pomieszczeniach.

   

  Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane, na jego koszt i na wskazany adres. W przypadku braku dyspozycji przechowamy przedmioty przez trzy miesiące, a następnie przekażemy na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

   

  Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.

   

  Życzymy Państwu miłego pobytu!