GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram

Wspólny czas

na Świetlicy

UTRZYMANA W SKANDYNAWSKIM STYLU
DREWNIANA ŚWIETLICA W GOŚCIŃCU
PEŁNI ROLĘ MIEJSCA SPOTKAŃ,
SALKI TELEWIZYJNEJ, CZYTELNI
ORAZ MIEJSCA ZABAW DLA DZIECI

Przestronne wnętrze świetlicy jest utrzymane w minimalistycznym, skandynawskim stylu. Proste rozwiązania: biel, surowe drewno, wygodne kanapy, przeszklona ściana z widokiem na ogród i kominek tworzą klimat relaksu i wyciszenia. W kąciku dziecięcym skrzynki na jabłka ułożone w praktyczny regał mieszczą książki, gry towarzyskie, puzzle i zabawki, a rysowanie kredą na tablicowej ścianie dostarcza dzieciom wiele radości.

Herbata ikona

Idealna na spotkania
w gronie
rodziny i przyjaciół

Dzieci ikona

Kącik dla dzieci
z zabawkami, grami
i ścianą tablicową

Telewizor ikona

telewizor
bezpłatny internet
prasa

Drzewo ikona

Przeszklona ściana
z widokiem
na ogród i las

Kominek ikona

Kameralne wieczory
przy kominku

Enjoy the little Things

/ Kasia i Maciek /

Miejsce na
spotkania

W Świetlicy są wygodne kanapy, duży płaski telewizor, bezpłatny internet, stoisko z prasą i przeszklona ściana z widokiem na ukwiecony ogród. To tutaj można beztrosko spędzać czas z przyjaciółmi, zorganizować spotkanie rodzinne, firmowe, razem oglądać mecze lub grać w gry planszowe albo poczytać ulubioną książkę.

Kącik zabaw
dla Dzieci

Tablicowa ściana, regał zrobiony własnoręcznie ze skrzynek po owocach wypełniony grami, puzzlami, książkami, przyborami plastycznymi, kolorowankami i zabawkami oraz dziecięcy stolik z krzesełkami to ulubiony kącik maluchów. To tutaj spędzają czas na wspólnych kreatywnych zabawach.

Wieczory przy kominku

A w chłodne dni najbardziej obleganym miejscem staje się przytulne otoczenie kominka. To tutaj, w ciepłym blasku płomieni, przy herbacie toczą się leniwe rozmowy, można zatopić się w lekturze, albo kontemplować widoki zza przeszklonej ściany lub układać puzzle. Miejsce idealne na miłe spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi lub jeszcze milsze nicnierobienie:-)