GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
 

13 sezon zaczęliśmy.

13 sezon zaczęliśmy.

Kochani Szuwarowicze! To już 13 lato jak będziemy Was gościć u nas! Ależ to zleciało! Tak czy inaczej miło nam będzie zobaczyć stałych gości oraz poznać nowych. Naszą bramę otworzyliśmy dla Was w Majówkę po półrocznej przerwie. Majówka w tym roku wypadła długa bo aż 5cio dniowa a przy dobrych układach w pracy nawet i tygodniowa.  Maciek przygotował niespodziankę w postaci nowych skrzynio-sof do siedzenia na tarasach. Ja dokupiłam poduszki, lampki i mamy nowy ładny no i zielony (a jakżeby inaczej w Szuwarach) element.
 A dalej z nowości: ruszyliśmy z nowym projektem: szuwary bis czyli budowa 4 samodzielnych domków dla naszych gości. Znajdują się one na tyłach naszej działki ale założenie jest, że goście z nich mają się nie mieszać z gośćmi głównego budynku aby pozostała kameralna atmosfera w starych szuwarach. Na ten moment mamy fundamenty z grosikami w rogach budynku na szczęście, znacie ten zwyczaj???


Wiosenny etap zakończymy na tym, jesienią ruszymy z konstrukcją i mediami. Realnie będziemy mogli otworzyć tu nasze podwoje  za jakieś dwa lata. Na spokojnie tę budowę bierzemy:-))

Podczas gdy Maciek zajmuje się ciężkimi pracami wokół Szuwarów (nowe stoły, leżaki) ja je upiększam kwiatami i innymi małymi detalami.

Walczymy też razem z okropnie długą suszą. Od miesiąca nie padał tu u nas deszcz. Nasz ogród i las powoli umiera bez wody… Kolejne dni i tygodnie zapowiadają się z mega słońcem,

  1. OMG!
  2. Ale: good for you!
  3. Na wakacje jak znalazł pogoda!
    Jak się da to czasem i my trochę się z przyjaciółmi relaksujemy na wodzie lub przy ognisku, dzięki dobrym bogom za wspaniałych sąsiadów-przyjaciól szuwarowych, inaczej zapewnie zapracowalibyśmy się z zatracenia:-))  To co? To machamy do Was i do zobaczenia tego lata w Szuwarach!
    KiM.
Kasia Puszczyńska
szuwary.krutyn@gmail.com

Politolog z wykształcenia, globtroter z umiłowania, mama Kuby i Antosia, główna pomysłodawczyni tego co widać w Gościńcu Szuwary w Krutyni na Mazurach.

No Comments

Post A Comment