GOŚCINIEC SZUWARY
ADRES

Krutyń 54b
11-710 Piecki

KONTAKT

tel. 607 291 262
szuwary.krutyn@gmail.com
www.szuwary.info

@instagram
 

Halo, jesteśmy znowu!

Halo, jesteśmy znowu!

I tak Szuwary znowu się kręcą a my z nimi, czyli od Sylwestra działamy w odnowionych wnętrzach. Oprócz odmalowania ścian i odświeżenia podłóg mamy zupełnie nowe wyposażenie w apartamentach, w tym nowe łóżka i sofy. Za to w dwójkach łóżka zostały od nowa poskręcane aby już nie skrzypiały a pokoje dodatkowo dostały nowe półki zamiast stolików, które w tych niewielkich pokojach nie mieszczą się po prostu. Poza tym mamy nowe lampy, fotele, sofy w holu, plus sztukę na ścianach w postaci pięknych zdjęć naszej Krutyni i jej okolicy w ujęciach zaprzyjaźnionego fotografa Michała Hulimki. Podczas remontu wyszło wiele pomniejszych detali do poprawy, które staraliśmy się skrupulatnie wyłapywać i udoskonalać.

Mamy nadzieję, że goście docenią wszystkie zmiany i nasze Szuwary spełnią teraz już wszystkie oczekiwania wszystkich gości 😉 …. OK, OK – wiem doskonale, że to niemożliwe;-) Po prawie 10 latach prowadzenia Szuwarów mamy poczucie, że bardzo się staramy i robimy wszystko co w naszej mocy aby nasze Szuwary były wyjątkowe,zawsze jednak znajdzie się paru gości niezadowolonych. To jest odsetek mały i naturalnie akceptowalny tym bardziej, że staliśmy się w ciągu tych 10 lat bardziej asertywni i uważamy, że mamy prawo określić profil naszego miejsca i naszych gości. Chcielibyśmy przyciągać głównie miłośników natury, spokoju i … ciszy, a także gości psiolubnych i rodziny z dziećmi. I powiedzmy też jasno: grupy szukające zabawy, grupy integracyjne, miłośnicy głośnych i nocnych imprez raczej nie mają czego tu szukać. Szanujemy naturę, nie akceptujemy fajerwerków, dbamy o las wokół nas i zależałoby nam aby nasi goście też tak to czuli. Cenimy ekologiczne, zrównoważone podejście do natury i bliska jest nam zasada fair trade oraz zero-waste. Jeśli ktoś podziela takie wartości to na pewno u nas dobrze się będzie czuł i wybaczy nam nawet małe wpadki. A jak komuś drogie są dodatkowo wartości demokratyczne, feministyczne oraz szeroko pojętej  równości to są duże szanse, że odnajdzie w nas przyjaciół i niejeden wieczór przy winie z nami spędzi:-)))

 

Zimy jak wiadomo nie było i raczej już nie będzie. Bardzo mnie to martwi, bo wiem że to oznacza kolejny rok suszy, prawdopodobnie jeszcze większej niż ta zeszłoroczna… Pogoda za to sprzyja wszelakim pracom, które normalnie były odkładane ma wiosnę. Maciek ma więc prace ogrodnicze w zasadzie non stop dokładnie jak to było kiedyś w Anglii gdzie i przed Bożym Narodzeniem kosił trawę. Powolutku wykańcza naszą saunę ale jakoś nie naciskam na niego w sprawie jej ukończenia na siłę… Maciek miał dużą presję na wykończenie Szuwarów przed Sylwestrem więc uważam, że ten projekt może już na spokojnie wykańczać.

 

Ten wpis jest dedykowany wyjątkowo jednemu z naszych gości: M.W

Życzymy Wam wszystkim zdrowia i do szybkiego zobaczenia w Szuwarach!

Kasia, Maciek i chłopaki oraz dwa ogony.

Pa pa!

Kasia Puszczyńska
szuwary.krutyn@gmail.com

Politolog z wykształcenia, globtroter z umiłowania, mama Kuby i Antosia, główna pomysłodawczyni tego co widać w Gościńcu Szuwary w Krutyni na Mazurach.

No Comments

Post A Comment